Güncel Adresimiz: portobet118.com
20:00
beIN Sports 1
beIN Sports 2
S Sports 1
Spor Smart
TRT Spor
beIN Sports 3
beIN Sports 4
S Sports 2
Eurosport 1
Eurosport 2
Reklam
Canlı Skorlar
MAÇ BİTTİ
İzlemek istediğiniz maç yayını sona ermiş.
Farklı bir maç izlemek istiyorsanız Canlı Maç Listesinden veya Kanal Listesinden istediğiniz yayını izleyebilirsiniz.
Wellington Phoenix FC - Western Sydney Wanderers FC maçına bahis yap
Wellington Phoenix FC
Wellington Phoenix FC
Maç Sonucu
1
0
2
Çifte Şans
1x2
1x0
2x1
Alt / Üst
Alt
Üst
Western Sydney Wanderers FC
Western Sydney Wanderers FC
Canlı
Yayınlanacaklar
Tümü
23 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
Kasımpaşa
Günün maçı20:00 / Futbol
beIN Sports 1 - Süper Lig
Kasımpaşa
Beşiktaş
Beşiktaş
Benfica
Günün maçı00:15 / Futbol
S Sports 2 - Premier Lig
Benfica
Sporting Lizbon
Sporting Lizbon
Fenerbahçe Opet
16:00 / Voleybol
TRT Spor - TVF Sultanlar Ligi
Fenerbahçe Opet
Mert Grup Sigorta
Mert Grup Sigorta
Uniks Kazan
19:00 / Basketbol
beIN Sports 4 - Euroleague
Uniks Kazan
Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus
Pınar Karşıyaka
19:00 / Basketbol
Tivibu Spor 2 - TBL
Pınar Karşıyaka
Galatasaray
Galatasaray
Hollanda
20:00 / Hentbol
Ziggo Sport Select - Kadınlar Dünya Şampiyonası D Grubu
Hollanda
Porto Riko
Porto Riko
SV Darmstadt 98
20:30 / Futbol
beIN Sports 2 - 2. Bundesliga
SV Darmstadt 98
Fortuna Düsseldorf
Fortuna Düsseldorf
Werder Bremen
20:30 / Futbol
beIN Sports Max 2 - 2. Bundesliga
Werder Bremen
Erzgebirge Aue
Erzgebirge Aue
Anadolu Efes
20:30 / Basketbol
beIN Sports 3 - Euroleague
Anadolu Efes
FC Barcelona
FC Barcelona
BC Zenit Saint Petersburg
21:00 / Basketbol
beIN Sports Max 1 - Euroleague
BC Zenit Saint Petersburg
Kızılyıldız
Kızılyıldız
Portimonense
22:00 / Futbol
S Sports 2 - Premier Lig
Portimonense
Porto
Porto
Groningen
22:00 / Futbol
Fox Sports 2 - Eredivisie
Groningen
PEC Zwolle
PEC Zwolle
Den Bosch
22:00 / Futbol
Fox Sports 3 - Hollanda 1. Ligi
Den Bosch
NAC Breda
NAC Breda
Alba Berlin
22:00 / Basketbol
beIN Sports 4 - Euroleague
Alba Berlin
Olimpia Milano
Olimpia Milano
Union Berlin
22:30 / Futbol
beIN Sports 2 - Bundesliga
Union Berlin
RB Leipzig
RB Leipzig
Fulham
22:45 / Futbol
beIN Sports Max 2 - Championship
Fulham
Bournemouth
Bournemouth
Gateshead
22:45 / Futbol
Sport TV2 - Federasyon Kupası 2.Tur
Gateshead
Charlton Athletic
Charlton Athletic
ST. Truidense VV
22:45 / Futbol
Tivibu Spor 3 - Pro Lig
ST. Truidense VV
Union Saint-Gilloise
Union Saint-Gilloise
Granada
23:00 / Futbol
Spor Smart - LaLiga
Granada
Alaves
Alaves
Indiana Pacers
03:10 / Basketbol
NBA TV - NBA
Indiana Pacers
Miami Heat
Miami Heat
Atlanta Hawks
03:40 / Basketbol
Fox Sports 1 - NBA
Atlanta Hawks
Philadelphie 76ers
Philadelphie 76ers
WWE
04:00 / Dövüş Sporları
S Sports 2 - WWE Smackdown
WWE
Smackdown
Smackdown
Winnipeg Jets
04:10 / Buz Hokeyi
Sport TV2 - NHL
Winnipeg Jets
New Jersey Devils
New Jersey Devils
Reklam
Kasımpaşa
Kasımpaşa
-
Beşiktaş
Süper Lig / 15. Hafta
20:00 / beIN Sports 1
Beşiktaş
Benfica
Benfica
-
Sporting Lizbon
Premier Lig / 13. Hafta
00:15 / S Sports 2
Sporting Lizbon
Uniks Kazan
Uniks Kazan
-
Olympiakos Piraeus
Euroleague / 13. Hafta
19:00 / beIN Sports 4
Olympiakos Piraeus
Pınar Karşıyaka
Pınar Karşıyaka
-
Galatasaray
TBL / 11. Hafta
19:00 / Tivibu Spor 2
Galatasaray
Hollanda
Hollanda
-
Porto Riko
Dünya Şampiyonası, Kadınlar, D Grubu / 1. Hafta
20:00 / Ziggo Sport Select
Porto Riko
SV Darmstadt 98
SV Darmstadt 98
-
Fortuna Düsseldorf
2. Bundesliga / 16. Hafta
20:30 / beIN Sports 2
Fortuna Düsseldorf
Werder Bremen
Werder Bremen
-
Erzgebirge Aue
2. Bundesliga / 16. Hafta
20:30 / beIN Sports Max 2
Erzgebirge Aue
Anadolu Efes
Anadolu Efes
-
FC Barcelona
Euroleague / 13. Hafta
20:30 / beIN Sports 3
FC Barcelona
BC Zenit Saint Petersburg
BC Zenit Saint Petersburg
-
Kızılyıldız
Euroleague / 13. Hafta
21:00 / beIN Sports Max 1
Kızılyıldız
Portimonense
Portimonense
-
Porto
Premier Lig / 13. Hafta
22:00 / S Sports 2
Porto
Groningen
Groningen
-
PEC Zwolle
Eredivisie / 15. Hafta
22:00 / Fox Sports 2
PEC Zwolle
Den Bosch
Den Bosch
-
NAC Breda
Hollanda 1. Ligi / 18. Hafta
22:00 / Fox Sports 3
NAC Breda
Alba Berlin
Alba Berlin
-
Olimpia Milano
Euroleague / 13. Hafta
22:00 / beIN Sports 4
Olimpia Milano
Union Berlin
Union Berlin
-
RB Leipzig
Bundesliga / 14. Hafta
22:30 / beIN Sports 2
RB Leipzig
Fulham
Fulham
-
Bournemouth
Championship / 21. Hafta
22:45 / beIN Sports Max 2
Bournemouth
Gateshead
Gateshead
-
Charlton Athletic
Federasyon Kupası / 8. Hafta
22:45 / Sport TV2
Charlton Athletic
ST. Truidense VV
ST. Truidense VV
-
Union Saint-Gilloise
Pro Lig / 17. Hafta
22:45 / Tivibu Spor 3
Union Saint-Gilloise
Granada
Granada
-
Alaves
LaLiga / 16. Hafta
23:00 / Spor Smart
Alaves
Indiana Pacers
Indiana Pacers
-
Miami Heat
NBA / . Hafta
03:10 / NBA TV
Miami Heat
Atlanta Hawks
Atlanta Hawks
-
Philadelphie 76ers
NBA / . Hafta
03:40 / Fox Sports 1
Philadelphie 76ers
Winnipeg Jets
Winnipeg Jets
-
New Jersey Devils
NHL / . Hafta
04:10 / Sport TV2
New Jersey Devils